o mne

SVK ENG


=== ja ===
uvítanie
o mne
cv
publikácie
kde som doma
=== výučba ===
vypočítateľnosť
algoritmy a d.š.
pokroč. ef. algo
rýchlostné
roč. projekty
záverečné práce
=== tvorba ===
literárna
poznámky
prednášky
matfyzná
linux a programy
arktická voš
=== ostatné ===
IOI syllabus
obrazy starého otca

ja

Volám sa Mišo Forišek, občas sa podpisujem mišof, prípadne MišoF. a môžete ma tak aj volať. Mám dnes približne 43.11 rokov. Na obrázku vpravo ma môžete obdivovať. A keď naň kliknete, uvidíte ma väčšieho a môžete ma obdivovať ešte viac :-)

Čo som zač? Učím na bratislavskom matfyze informatiku (od 2004 som magister, od 2008 RNDr. a od 2009 aj PhD.). Organizujem našu slovenskú Olympiádu v informatike a mám prsty aj v odbornej stránke Medzinárodných olympiád v informatike, ACM ICPC, TopCodera a iných medzinárodných súťaží. Tiež organizujem Korešpondenčný seminár z programovania.

Rád počúvam hudbu (čo príde, od Nohavicu cez Bacha a Polemic až po Nightwish), rád hrám discgolf, bedminton, volejbal (ktorý som mal tri roky ako telesnú na matfyze), ultimate (ktoré sa ako telesná v mojej mladosti mať nedalo), na flaute (som samouk a navyše v poslednej dobe mi na to nejak nevychádza čas, ale hrám rád) a trochu na gitare. Rád skáčem na trampolíne a sedím v kanojke, hlavne na splave. Splav je lepší od stojatej vody, lebo treba menej pádlovať :-) Čítam sci-fi a fantasy knižky a mám ich už peknú kopu (a prečítaných ešte viac). Rád chodím na sústredenia korešpondenčných seminárov (poslednou dobou už ako vedúci), strávil som na nich už viac ako dva roky svojho života. Mám za sebou kopu účastí v rôznych súťažiach.

Nemám rád paradajkovú polievku. Ani proprietárny software a dátové formáty od Mrkvo$oftu. A ešte kopu iných vecí, ale o tých tu nechcem písať, aby táto stránka nebola smutná.

 

Moja e-mailová adresa: misof at ksp sk.
Môj GPG verejný šifrovací kľúč.