Zdavíčko,

na tejto stránke nájdeš zopár informácii o mne, niečo o GPS (satelitný navigačný systém - som do toho fanatik), môj fotoalbum a ... hmm, všeličo.

Tino.

Kontakt
Bydlisko: Bratislava, Slovakia (momentalne Montreal, Kanada)
E-mail: tino@ksp.sk
SMS: tino@ksp.sk (subject: SMS, maximalne 140 znakov)
Ďalšie info ... Novoty
12.1.2002 - Sekcia Fotoalbum s fotkami zo sústredení, bicyklovania ...
12.4.2003 - Nove fotky z Kanady.
Curriculum Vitae

Narodil som sa 31.3.1978 v Bratislave. Počas stredoškolského štúdia matematické gymnázium Grösslingová, BA) som sa účastnil mnohých matematických, fyzikálnych, informatických súťaží (olympiády MO-A,FO-A,MO-P, korešpondenčné semináre BKMS, FKS, KSP). Najlepšie dosiahnuté výsledky v jednotlivých oboroch sú: účastník celoštátneho kola MO-A, víťaz (10. miesto) celoštátneho kola FO-A, víťaz (1. miesto) celoštátneho kola MO-P.

Vyštudoval som informatiku na MFF UK, BA (promocie: 2001) - špecializácia matematické metódy v informatike (kódovanie, kriptológia, kombinatorické problémy) a počítačová grafika (2D, 3D grafika, spracovanie obrazu, CAD). Záverečnú diplomovú prácu som robil v oblasti vizualizácie ekonomických dát. Počas študia som spoluorganizoval korešpondenčné semináre KSP, BKMS včetne týždňových sústredení s odborným i neodborným programom. Takmer 3 roky som programoval pre komerčný sektor - GIS, databázové systémy. Mám skúsenosti s nasledujúcimi elementami informačných technológií: C++, Pascal, Basic, SQL, HTML, DHTML, PHP, 3D-modeling aplikácie, GIS. Momentalne studujem v Kanade na McGill University, Montreal.

Jazykové znalosti: Mojim domácim jazykom je slovenčina, výborne sa dohovorím v podobnom jazyku - v ceštine. Aktívne hovorím anglicky a nemecky.

Mám vodičský preukaz skupiny B.

Cluster software

Tu je take male Javovske prostredie na automatizaciu simulacii v Matlabe na viacerych pocitacoch. Aha, ta linka na to je tu len preto aby niekde na to bola linka a tak ... aby si to Googlac vsimol :)