Makačský cyklosplav Trojstenu!

Budapešť už nie je výzva,
juh už máme splavený,
poďme na západ!
Piecť sa týždeň v kanojke,
to veru nuda je,
málo dere zadok,
poďme na bicykloch!

Ak chces byt aj ty clenom 2. rocnika tejto makacskej vypravy:

 1. ... vyplň tento registračný formulár ... čím skôr, tým lepšie, najlepšie hneď ... no hlavne dlho neváhaj, lebo cyklosplav má kapacitu nie príliš väčšiu ako 30 sedačiek (a plávať naspäť popri kanojkách je na rozmočenie, či vymeniť pádlovania za pedálovanie tiež nie je ono :-). Ak si sa registroval a neskôr zistíš, že ísť nemôžeš, urýchlene sa nám prosím ozvi.

 2. ... zober si zo sebou
  • Všetko ako na splav (však to uz vieš, a keď nepamätáš, ľahkozistíš)
  • Všetko ako na 3-4-dňovú cyklotúru ... verime, že vieš, my nie, ale domnievame sa, že v tvojej výbave by nemal(a/o) chýbať:
   • Bicykel vo veľmi dobrom stave (po generálke, alebo nový už zabehnutý) aj s nosičmi, prípadne vlečnou káričkou ... no myslieť si, že ruksak, šerpa, či osliatko to istia je naivné. Ďaľšie doplnky ako svetlá, odrazká, blatníky, stojan (myslí sa tým len tá malá nožička), zámok (alebo aspoň hradnú priekopu), zvonček, postranné pomocné koliečka a podobne.
   • Prilba a reflexná vesta.
   • Kompatibilný zadok so sedačkou, masť proti/na odery.
   • Nahradné duše (aj do bicykla), pumpu, reťazové očká, náradie a mazivá na opravu (aj bicykla aj seba!).
   • Aspoň dobrá kondička (ideme v olympijskom duchu, preto kto dopuje je hnilé vajce).
  • Minimálne 600,-Sk / 20,-Euro ak si študent FMFI UK a ďalších 200,-Sk / 7,-Euro navyše, ak si ním neni ... lebo ešte ani z Blavy päty nevytiahneš a o toľko chudobnejším ťa budeme chcieť urobiť.
 3. ... a máš nejakú skúsenosť s cyklotúrami a na niečo doležité sme zabudli, friško sa nám prosím ozvi.
 4. ... prídi v sobotu 2.8 o 7:00 do lodenice FMFI UK v Bratislave (cestu poznáš, ak nie, zistíš). Veci na splav necháme na mieste (o jedlo podliehajúce skaze sa s chladom postará Lucy). Veci potrebné na prvé 4 dni a seba pripevníš na bicykel (minimálne seba na svoj) a pridáš sa k svojej výkonnostnej skupine a šliapneš do toho (presná trasa neurčená, doba určenia neurčitá ... ak sa chceš podujať na jej vytýčení, ozvi sa ...). V utorok 5.8. o 16:00 sa stretávame v Emmersdorfe nad Dunajom, vtedy príde nákladiak s kanojkami, spalvovacími vecami, zásobami a s Fotom a Lucy. Všetko vyložíme (aj Fota a Lucy) a naložíme bicykle a všetko nepotrebné. Od stredy 6.8. rána splavujeme ... čaká nas 180km, 3 priehrady, Viedeň, a cestou hádam aj ten Dunaj. V sobotu 9.8. poobede/večer dorazíme do lodenice FMFI UK, kde ťa bude čakať tvoje cyklovybavenie (zásoby neočakávaj:-).
 5. ... a máš nejakú otázku či nejasnosť, na ktorú si ani po opätovnom dôkladnom prečítaní predošlého textu odpoveď nenašiel a ani rodina a susedia do 5. kolena správnu odpoveď netušia, obráť sa ak chceš ... aj s Rúžom (marian.potocny[áné]centrum.sk) ... rád ti bude spoločníkom ... aj v tvojich prípadných problémoch s polypmi v hrubom čreve :-é

Zoznam prihlasenych:

Error while connecting to database.